Verloop van de Harleydag
De Harleydag in de binnenstad van Breda is goed verlopen de politie is er tevreden over.Er was sprake van een gezellige sfeer. Na 17.30 uur ontstonden enkele incidenten waarbij in totaal zeven aanhoudingen werden verricht.
De politie beschikte over een helikopter die tot 17.00 uur de bezoekersstromen in de gaten hield.
Rond 17.30 uur werd de eerste arrestatie gemeld. Het betrof een dronken 23-jarige Amsterdammer. Hij werd op de Reigerstraat aangehouden, nadat hij enkele vrouwelijke bezoekers had lastig gevallen.
Rond 19.00 uur werden nog vijf arrestaties verricht. De aanhoudingen volgden na een vechtpartij die plaatsvond op de Visserstraat. De verdachten zijn in verzekering gesteld.
Een 45-jarige man uit Oosterhout werd omstreeks 20.25 uur op de Haven aangehouden. Hij gedroeg zich op straat agressief en nam enkele keren een vechthouding aan. In zijn kleding werd een mes aangetroffen.
Verder werden er in het centrum van Breda zondagmiddag nog vier motoren gestolen, waaronder twee Harley Davidsons. De diefstallen vonden plaats vanaf de Nieuwe Ginnekenstraat (2), de St. Annastraat en de J.F. Kennedylaan.
bron : bredavandaag.nl
Geplaatst op maandag 16 augustus 2010.